Obsługa informatyczna firm i instytucji

Marka ONserwis specjalizuje się w obsłudze informatycznej firm i instytucji w wielu sektorach rynku, a swoją strategię skutecznie realizujemy od ponad 8 lat. Jesteśmy zespołem ekspertów zajmujących się informatyką z wieloletnim doświadczeniem. Nasza wiedza i kompetencje są potwierdzone licznymi referencjami klientów, certyfikatami i partnerstwami branżowymi.

Zakres naszych działań

Nasza misja to świadczenie najwyższej jakości usług informatycznych, zapewniając tym samym realizację przez naszych klientów ich celów strategicznych.

Oferta

Przygotowaliśmy dla Państwa ofertę, która obejmuje: Kompleksową obsługę informatyczną, serwis sprzętu IT, zarządzanie serwerami.

Obsługa IT firm
Zajmujemy się utrzymaniem infrastruktury informatycznej w firmie, jej rozwojem i planowaniem strategicznym. Oferujemy obsługę w trybie ciągłym, reagując na każdorazowe zlecenia w zależności od potrzeb klienta.

Obsługa IT firm
Centrum Serwisu Laptopów
Serwisujemy wszelkie usterki lub awarie związane z elektroniką oraz oprogramowaniem laptopów. Świadczymy serwis pogwarancyjny dla marek takich jak HP, DELL, ASUS, LENOVO, ACER, SAMSUNG, TOSHIBA i wiele innych.

Centrum Serwisu Laptopów
Zarządzanie serwerami
Dzięki wydajnemu działaniu kluczowych elementów sieci komputerowej takich jak routery, serwery, macierze i zainstalowanemu na nich oprogramowaniu nasi klienci mogą bez utrudnień realizować swoje cele biznesowe.

Zarządzanie serwerami

Obsługa informatyczna

Zajmujemy się utrzymaniem infrastruktury informatycznej w firmie jej rozwojem i planowaniem strategicznym. Oferujemy obsługę w trybie ciągłym, reagując na każdorazowe zlecenia w zależności od potrzeb klienta. Zarządzając infrastrukturą informatyczną przeciwdziałamy awariom, wykonujemy kopie zapasowe, wspieramy użytkowników i czuwamy nad prawidłowym i bezpiecznym funkcjonowaniem komputerów i oprogramowania

Doświadczenie w wielu sektorach rynku

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w realizacji kompleksowej obsługi informatycznej. Świadczymy usługi w wielu sektorach rynku, wśród naszych klientów są firmy z sektora prywatnego, szpitale, sądy, instytucje

czytaj dalej
Elastyczność w zakresie obsługi informatycznej

Posiadając bogate doświadczenie w wielu branżach jesteśmy w stanie dostarczyć usługi najwyższej jakości, skrojone na miarę Państwa potrzeb i oczekiwań. Oferujemy pełną elastyczność i otwartość

czytaj dalej
Partnerskie podejście w świadczeniu usług

Oferujemy partnerskie podejście przy świadczeniu usług oraz indywidualne warunki współpracy, naszym celem są długookresowe relacje z klientami potwierdzone ich autentyczną satysfakcją.

czytaj dalej

Partnerzy

cisco eset ibm microsoft office365kamsoft